اجرای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و جایگزینی 21 تاکسی فرسوده در آق قلا

طرح نوسازی تاکسی های درون شهری

طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و جایگزینی 21 تاکسی فرسوده با اعطای تسهیلات ویژه به متقاضیان با وام ۲۰ میلیون تومانی و تسهیلات یارانه ای پنج میلیون تومانی در شهر آق قلا انجام گردید.

براساس این خبر و به نقل از واحد تاکسیرانی ، هوشنگ جاهد  مسئول واحد تاکسیرانی شهرداری آق قلا اعلام نمود با پیگیری های مکرر طی چند ماه گذشته در ستاد مدیریت سوخت و حمل و نقل کشور بالاخره  مجوز تعویض تعداد 21 دستگاه خودرو تاکسی فرسوده اخذ گردید.

وی اظهار داشت به موجب اطلاعیه ای که طی ماه های گذشته انتشار یافته است، طرح نوسازی تاکسی های فرسوده شهر آق قلا توسط شهرداری آغاز گردیده است.

وی همچنین بیان کرد: نامنویسی مالکان خودروهای تاکسی واجد شرایط از 12 بهمن ماه سال 94 و همزمان با دهه فجر، توسط شهرداری انجام گرفت .

مسئول واحد تاکسیرانی در خصوص تسهیلات اعطایی به رانندگان تاکسی های فرسوده اعلام داشت: سقف تسهیلات در نظر گرفته شده مبلغ 20 میلیون تومان است که توسط دو بانک عامل تجارت و ملت به متقاضیان پرداخت خواهد گردید.

وی در ادامه گفت: مبلغ 5 میلیون تومان هم برای اسقاط خودروی فرسوده در نظر گرفته شده که در مجموع 25 میلیون تومان به تاکسیران ها پرداخت خواهد شد و مابقی مانده قیمت خودرو را مالکان تاکسی پرداخت خواهند کرد.

لازم به ذکر می باشد که در این طرح تعداد 24 نفر ثبت نام نمودند که از این تعداد 21 نفر کلیه مراحل طرح را انجام دادند و خودروهای خود را به مراکز اسقاط تحویل و 3 مورد نیز انصراف خود را اعلام نمودند وما در آینده ای نزدیک شاهد ورود تعداد21 دستگاه تاکسی جدید وارد چرخه حمل و نقل درون شهری آق قلا خواهیم بود .

بنر اطلاع رسانی آغاز طرح

اضافه کردن نظر

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.